אודותינו - WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
Menu

אורית שיפרין וחברת WEBOPTIMIZER

יחס אישי שמניב תוצאות

טכנולוגיה שתמיד לשירותך:

בניית אתרים מערכות קוד פתוח99%

Photoshop95%

HTML5/CSS376%

תכנות PHP70%

שיווק בפייסבוק99%

הקמת דפי עסקיים בפייסבוק99%

ניהול דפים עסקיים בפייסבוק99%

קידום אורגני בגוגל70%

קידום ממומן בגוגל99%

סדנאות שיווק בפייסבוק99%

מאמינים כי שירות אדיב ומקצועי הוא בסיס להצלחה!

אני מאמינה בגישה שכל נכס באינטרנט אמור להביא לנו תועלת כלשהי. במיוחד אם מדובר בעסקים.

כל בעל עסק צריך להבין, כי מרחב האינטרנט מלא בהזדמנויות שיווק, ובניצול הזדמנויות אלו העסק המקודם יגיע בטוח ליעדים שיווקים מצויינים. יחדן עם זאת, הנתיב השיווקי חייב להתאים את עצמו למוצרים ושירותים שהעסק מעוניין לשווק לקהל הרחב. ההתאמה חייבת להעשות לפי עלות מול תועלת ותמיד ניתן למצוא אופציות שמתאימות לכל עסק.

אני מאמינה, כי לאט אבל בטוח מרחב האינטרנט מחליף וחזק את הזירה העסקית ברחבי העולם ככלל ובמיוחד בישראל. ככה שכדאי מאוד לכל בעל עסק להכנס בצעדי ענק לתחום השיווק באינטרנט על מנת לא לאחר את המועד.

אני מתייחסת לעסקי לקוחותי, כאילו הם העסק שלי. הלקוחות שלי זוכים ליחס אישי חם, מקבלים ממני תמיכה בכל הקשור בקידום עסק ואף מעבר לכך. אני מאמינה כי השירות האדיב והמקצועי הוא הבסיס להצלחה בכל עסק וכך אני נוהגת כלפי לקוחותי.

בחברת WEBOPTIMIZER אני עוסקת בתחומים מגוונים שקשורים לשיווק ברשת, החל מבניית אתרים, דרך קידום אורגני בגוגל יחד עם קידום ממומן בגוגל, שיווק עסקים ברשת החברתית מס’ 1 בעולם – פייסבוק ועוד הרבה תחומים שיש להם יכולת לקדם אותך.

אם מתעוררת אצלך שאלה או בקשה בנוגע לשיווק העסק באינטרנט, אני מזמינה לפנות אלי דרך הטלפון 055-8837282 או מייל info@weboptimizer  ותמיד אשמח לעמוד לשירותיך!


3001a68אורית שיפרין
אני מאמינה בגישה שכל נכס באינטרנט אמור להביא לנו תועלת כלשהי. במיוחד אם מדובר בעסקים. כל בעל עסק צריך להבין, כי מרחב האינטרנט מלא בהזדמנויות שיווק, ובניצול הזדמנויות אלו העסק המקודם יגיע בטוח ליעדים שיווקים מצויינים. יחדן עם זאת, הנתיב השיווקי חייב להתאים את עצמו למוצרים ושירותים שהעסק מעוניין לשווק לקהל הרחב. ההתאמה חייבת להעשות לפי עלות מול תועלת ותמיד ניתן למצוא אופציות שמתאימות לכל עסק.

לקוחות WEBOPTIMIZER