קידום ממומן ב LinkedIN - WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
Menu

קידום ממומן ב LinkedIN

חיבור לאנשים שיודעים מה הם רוצים

LinkedIn היא רשת חברתית, שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים עיסקיים. אם העסק משווק ללקוחות מארגונים גדולים, שהם מנהלים בכירים, מומחי משאבי אנוש, אנשי שיווק, מומחים זרים, אז LinkedIn זו הרשת החברתית בשבילך.

קידום בLinkedin מיועד למשיכת קהל יעד ספציפי ושהוא גם קהל יעד איכותי מאוד. ניתן לומר בוודאות מוחלטת כי בהשוואה למשתמשים ברשתות חברתיות אחרות, משתמשי Linkedin בעלי ההכנסה הגבוהה ביותר , דבר שכמובן , משפיעה על היכולת שלהם לשלם.

בנוסף, Linkedin ירחיב באופן משמעותי את מגוון אינטרסים העסקיים שלך וירחיב את הקשרים העיסקיים עבור העסק שלך .

על מנת ליצור פרסום ברשת חברתית זו, עליך לפתוח דף עסקי ב Linkedin ודרכו להפעיל את מסע פרסום LinkedIn . הגדרות העיקריות אינן שונות מפלטפורמות פרסום ברשתות החברתיות ודי פשוט להגדירם.

לבניית מסע פרסום אתטקטיבי מוצעת רשימה מרשימה של כללים, אפשרויות מיקוד, קריטריונים גיאוגרפיים ודמוגרפיים וכמובן מקצועיים.
בנוסף, ניתן לסנן את הקהל הלקוחות הפוטנציאלי לפי כישורים הרשומים בפרופילים האישייםשל המשתמשים. משמעות הדבר היא שהמודעות בטוח תשודר לקהל לקוחות ספציפי שמעניין את העסק.
דבר נוסף שחשוב לציין ,כי הפרסום בשלב זה הוא בשפה האנגלית וברוסית ולא מתאפשר פרסום בעברית. לאחר שיקול דעת ברור, כי פרסום דרך הרשת החברתית LinkedIn מצויין כאמצעי פרסום בחו”ל .

LinkedIn – פלטפורמה לאנשים רציניים לתקשורת בנושאים רציניים ואנו בחברת WebOptimizer נעזור לכם להגיע עליהם. מניסיון ניתן לומר כי התנועה של אנשים רציניים שבטוח יתעניינו במוצר או שירות שלך אכן תגיע מLinkedIn כי משאב זה מיועד לאנשי עסקים, מנהלים בכירים ומנהלי ביניים ואנשי העסקים.

נשמח לפנייתכם אלינו לקבלת הצעת מחיר משופרת