אריאלה הלפרין - WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
WEBOPTIMIZER בניית אתרים | קידום אורגני בגוגל| קידום ממומן | שיווק עסקים בפייסבוק
Menu

אריאלה הלפרין

-מורה פרטית לתלמידים עם בעיית קשב וריכוז ויועצת להורים המתמודדים עם ילד הסובל מהם כעת קשב

אריאלה הלפרין

By In testimonials On אוקטובר 22, 2015


לפני שהכרתי את הגברת אורית נחלתי אכזבות רבות מאנשים שהציגו את עצמם ככאלה שעוסקים השיווק עסקים בפייסבוק, עם כולם בסופו של דבר היה לי ברור שהדבר הראשון שעמד בפניהם היה לקחת כסף מאנשים תמימים כמוני,מה שעלה לי כסף רב וללא שום תמורה.
עד שהיכרתי את אורית שיפרין.
עוד מהשיחה הראשונה שניהלנו שבה הציעה לי לפרסם את העסק שלי הרגשתי שהיא אמינה ושכדאי לי לתת צ’אנס נוסף לקידום העסק שלי
ואכן מסרתי לה את מלאכת השיווק ואני סמוכה ובטוחה שהיא האדם הנכון. היה לי ברור שהיא מאלה שאוהבים את עבודתם, והיום אני יכולה לומר בוודאות שהרגשתי נכון. אורית שיפרין היא מקצועית, מכירה את המרחב האינטרנטי ויודעת לעמוד מאחורי המטרות של הלקוח שלה.היא טובת לב, אמינה ומסורה לעבודתה.
אורית שיפרין מסייעת לי להבין את התהליך ונוטעת בי ביטחון מלא שהיא איתי. היא משתפת אותי בעבודתה ולפעמים נדמה לי שהיא עובדת רק איתי…..
אני אפילו יכולה לומר שהיא גרמה לי להינות מתהליך השיווק של העסק שלי עד שאני רוצה להיות חלק ממנו. אני ממליצה בביטחון מלא על אורית שיפרין למי שמעוניין לפרסם את העסק שלו באינטרנט ולהביא את העסק שלו להצלחה.

תודה על המסירות, האמינות והאנושיות שאת מבטאת כלפי ועל הביטחון שיש לי בך ועל ההנאה שיש לי מהעבודה איתך
יישר כוח
אריאלה הלפרין-מורה פרטית לתלמידים עם בעיית קשב וריכוז ויועצת להורים המתמודדים עם ילד הסובל מהם כעת קשב


אודות מחבר המאמר:

אורית שיפרין

אני מאמינה בגישה שכל נכס באינטרנט אמור להביא לנו תועלת כלשהי. במיוחד אם מדובר בעסקים. כל בעל עסק צריך להבין, כי מרחב האינטרנט מלא בהזדמנויות שיווק, ובניצול הזדמנויות אלו העסק המקודם יגיע בטוח ליעדים שיווקים מצויינים. יחדן עם זאת, הנתיב השיווקי חייב להתאים את עצמו למוצרים ושירותים שהעסק מעוניין לשווק לקהל הרחב. ההתאמה חייבת להעשות לפי עלות מול תועלת ותמיד ניתן למצוא אופציות שמתאימות לכל עסק.

השאר/י דעתך או הודעתך...