אורית שיפרין ווב אופטימיזר פרסום עסקים באינטרנט

ווב אופטימיזר

פרסום בגוגל – כמה עולה לפרסם בגוגל?

פרסום בגוגל

לפני שניגע במושא המאמר – “כמה עולה לפרסם בגוגל”, נבין בכלל למה הפרסום בגוגל כה נדרש. מניסיוני האישי, אני יכולה להעיד, כי הפרסום בגוגל מאפשר לכם להציג את המודעות שלכם בפני לקוחות פוטנציאליים, שיש לשער כי הם יביעו התעניינות מרובה בשירותים ובמוצרים שאתם מציעים להם. ובמקביל, ייערך סינון מיטבי של קהל יעד שאינו מתעניין במה שיש לכם להציע. ממרום שנות עשייתי, אני יכולה להרגיע אתכם ולהבטיח לכם שאין כל בעיה לעקוב אחרי קהל היעד שהקיש על המודעות שלכם.

במסגרת חקר שערכתי, גיליתי את יתרונות הפרסום בגוגל שחושפים אתכם לערב רב של לקוחות ממנעד רב של מכשירים, כמו למשל – טלפון נייד, מחשב נייח או מחשב נייד, ואף טבלט. אשמח לשטוח בפניכם את היתרונות של פרסום בגוגל, ולכשאסיים להציג אותם, אעבור לחלק השני – כמה עולה לפרסם בגוגל?

 

הידעתם כי הפרסום בגוגל עשוי למדוד את גודל ההצלחה שלכם?

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל

מכיוון שאני מייצגת משרד פרסום בוטיק, ונוטה להעניק לכל לקוח, באשר הוא את היחס האישי שמגיע לו, אשמח להשיב על השאלה – האם פרסום בגוגל עשוי למדוד את גודל ההצלחה שלכם. אז, קודם כל, אציין ששנות הניסיון שלי בפרסום בגוגל של עשרות הלקוחות שלי, מעידים על תשובה בהחלט חיובית. במידה וגולש לחץ על המודעה שלכם, אתם מיד תדעו על כך. במידה ולחצו על המודעה שלכם ויצרו עמכם קשר, רכשו את השירות שלכם, או לחלופין הורידו את האפליקציה שלכם, לא תהיה לכם כל בעיה לעקוב אחרי פעילות זאת. ואיך בדיוק כל אלו ימדדו את גודל ההצלחה שלכם?

יופי, אני שמחה שאתם שואלים אותי את השאלה הזאת. שנות העשייה המרובות שלי, כמו גם הרקורד שלי בתחום, הביאו אותי למסקנה חד משמעית. באמצעות פרסום בגוגל, תוכלו לראות איזה מודעות שלכם קיבלו הקלקות, ואיזה לאו. מה שבנשימה אחת מעיד על כך שיהיה באפשרותכם להבין איפה להשקיע בקמפיין שלכם. מה שבמובן מסוים, לפי עניות דעתי, עשוי להחזיר את ההשקעה הכספית הראשונית שלכם. אני רוצה עוד לציין, ברשותכם, כי הנכם עשויים לקבל נתונים שונים, שלא יסולאו מפז. נתונים כדוגמת כמה עולה לפרסם בגוגל? בממוצע, בשביל פרסום שמניע לקוחות פוטנציאליים להנעה של רכישה דרך האתר שלכם, או לכדי יצירת שיחת טלפון. 

כמה עולה לפרסם בגוגל בדיוק?

אומרים כי “אין חכם כבעל ניסיון”. ומדוע אני מציינת את האמירה הזאת? משום שבשל הניסיון הרב של משרד הפרסום שבבעלותי, ליתר דיוק בשל עשייה של עשרים וחמש שנים, אני בהחלט יכולה להסביר לכם – כמה עולה לפרסם בגוגל?

גודל אדס מאפשר לכם לשלוט, באופן חד משמעי, על הצורה של ההוצאה הכספית שלכם בגין הפרסום בגוגל. בשל העובדה, כי גוגל אדס נחשב לאתר מכירות פומבי של מלות מפתח, המציאה של מסגרת התקציב שמתאימה לכם “כמו כפפה ליד”, תלויה בתמחור של מלות המפתח הרצויות לכם ביותר. אני מציעה לכם פה בריש גלי את שירותי המקצועיים והנאמנים. חקר של מלות מפתח דורש ניסיון ומיומנות רבים לאין שיעור. אל תנסו למצוא את מלות המפתח המובילות לבית העסק שלכם בעצמכם.

פרסום בגוגל
פרסום בגוגל

זה הזמן להעביר את המושכות לאנשי מקצוע מן השורה, אליי, לאורית שיפרין. באופן כללי, אסביר את התהליך של תמחור מלות המפתח. במידה ויש כמה מפרסמים אשר מתמחרים את מלות המפתח שלהם באופן גבוה למדי, כי אז, ברור מאליו, שתשלמו יותר כסף על מלות המפתח הרצויות לכם. מה שבהכרח יגדיל באופן ניכר את ההוצאה הכספית שלכם על הפרסום בגוגל. מאידך, כמה עולה לפרסם בגוגל? הוא תלוי מציאת מלות המפתח המבוקשות ביותר, ביחס לתחום העיסוק של בית העסק שלכם.

אז כמה עולה לפרסם בגוגל, או איך להתאים את התקציב החודשי שלכם לתמחור של הפרסום בגוגל?

והגענו לישורת האחרונה, אשר עוסקת בשאלה כמה עולה לפרסם בגוגל? או איך תתאימו את התקציב החודשי שלכם לתמחור של הפרסום בגוגל. נתחיל מהעובדות היבשות. במידה וזה קמפיין הפרסום הראשון שלכם, אל לכם להתנהל מול גוגל לבדכם. תשמעו את דבריי היטב, “הליכה על עיוור”, תהפוך את השאלה – כמה עולה לפרסם בגוגל? להרבה יותר יקרה ממה שמתבקש. באופן כללי, אשמח לייעץ ולהסביר לכם, כי המחיר הוא תלוי לקוח. הווה אומר – מאיזו תעשייה הוא בדיוק מגיע, מה היעד והמיקום של העסק, כאשר על השאלה הנוקבת – כמה עולה לפרסם בגוגל?

אני מוכרחה להודות, בפה מלא, כי מדובר בסדר גודל של, פלוס מינוס, ואל תתפסו אותי במלה, שמתחיל משלושת אלפים וחמש מאות ₪ מדי חודש, ועשוי להאמיר עד לסכומי עתק של כשלושים וחמישה אלף ₪ פר חודש. אומנם מדובר על סכומים לא מבוטלים, אבל היי, אם אתם לא בגוגל, אתם לא קיימים בכלל. ואת זאת אני יכולה להוכיח על פי סיפורי ההצלחה של עשרות רבים מהלקוחות שלי.

לסיום,

אנוכי, אורית שיפרין, בתור מי שמספקת את הפרסום בגוגל הכי מקצועי, ובמחירים הכי אטרקטיביים, אני מזמינה אתכם ליצור אתי קשר טלפוני בכל זמן נתון. למספר הטלפון – 055-8837282. כמו כן, אשמח באם תגלשו לאתר האינטרנט המעניין שלי, ומבטיחה לחזור אליכם מיד, לכתובת – weboptimizer.co.il.

שלום חברים!

הנני עוסקת בפרסום כבר 12 שנה, התחלתי לפרסם משנת 2010 וצברתי ניסיון עצום, לקוחות מרובים, שמצליחים וגדלים משנה לשנה, בוטחים בי ונשארים איתי שנים.

אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לפרסם בצורה יעילה

 אני מזמינה אתכם ליצור קשר  לגבי חבילות פרסום משתלמות

אם הנושא מעניין ורלוונטי – חייגו אלי  050-6423532

או שלחו הודעת ווטסאפ בלחיצה על קישור: https://wa.me/972506423532

תשאירו פרטים ונתחיל לפרסם!

שואלים את עצמכם:

איך לגייס לקוחות איכותיים?
כמה כסף צריך להשקיע בפרסום כדי לקבל תוצאות?

קבלו במתנה

ייעוץ ובדיקה לפרסום יעיל של העסק שלך

× דברו אתנו ב- WHATSAPP
דילוג לתוכן